Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Osobní stránky německého boxera Gerryho

Novinky

22.5. - Kašlu na web, kašlu. Vlastně né :D. Jenom se nic neděje :D. Musím se prásknout, že jsem od začátku prázdnin ještě nebyla na cvičáku. Třikrát bylo škaredý počasí a jednou jsem doháněla spánkový deficit za celý týden :D. To, že ale zanedbáváme cvičák neznamená, že necvičíme.  Snažíme se o to zatracenou vysílačku, jenže když mu dám na zem míček, tak ho buď nevidí, nebo si myslí že ho mám já :D. Vyřešila jsem to nakonec kopačákem. Ale protože je černej, tak ho občas nevidí. A tak ale většinou se zadaří.
  V nejbližší době nemám v plánu žádné akce ani výlety, protože jsem na brigádě a občas jsem i ráda, že dolezu dom. Takže web bude krapet stát.
Již brzy přibude nový člen rodiny :))
____________________________________________________________________________________________________________

29.5. - Gerýýý mááá náározeninýýý, mýý mááméé přáníí jedinýýý :D. Je to děs jak rychle to valí. Jako by to bylo včera, co jsem si to nohatý, hubený, vyděšený "cosi" odvážela v náruči domů a dneska už to "cosi" vypadá úplně jinak a má 4 roky! Popřeju mu jenom to zdraví, protože ten zbytek mu připomínám celý rok (např. aby víc poslouchal, aby si nehrál na A.S.U., aby nehonil kočky atd.) :D
Co se tady za ty 2 měsíce dále událo? Omezili jsme stopování, teď se soustředíme hlavně na poslušnost, kvůli podzimním zkouškám. Včera jsme taky byli v Hančou a Sindy venku. No nevychytali jsme zrovna pěkný počasí. V půlce procházky začala bouřka, takže jsme si sedli pod přístřešek a čekali a čekali a čekali, ale déšť stále neustával :D. Jó ten déšť byl moc příjemnej :D. Naštěstí byla část cesty v lese, takže se to jakž takž dalo. Pár cvaků je tuu

 

________________________________________________________________________________________________

1.4. - Tak a další měsíc v čoudů. Jaro už sice podle kalendáře je, ale podle momentální situace za oknem to tak vůbec nevypadá. Na to, že je dneska apríl je počasí moc v klidu. I když teda včera to vypadalo úplně jinak. Vystřídali se snad všechny druhy počasí :D (kromě bouřky a sněhu, kterej přišel na pár minut dneska :D). Jak jsem psala minulou aktuálku, teďka "tvrdě" :D trénujeme. I když teda účast na Puťáku jsem odvolala. Takovou potupu by moje ego neuneslo :D. Ale příští rok...muhehe (snad :D).
Konečně první pořádná letošní akce byl Obranářský den u nás na cvičáku. Super půl den :). O něm napíšu článek během velikonočních prázdnin. A toť vše přátelé. Udělala jsem menší změny v plánu akcí a zaktualizovala jsem odkazy. Tak zase za 1287496562 let :D

Fotky z obranářského dne tuu

_____________________________________________________________________________________________

25.2. - Jáj :D Takhle to vypadá, když se aktuálka pořád odkládá. Takže co se za tu dobu odkládání událo? Leden byl v celku klidný, no až na konec, kterej byl tradičně písemkový. Únor..brrr :D že na Šumavě bylo -25°C bych ještě pochopila, ale že i na tý "přihřátý" :D jižní Moravě bylo -15°C? Nevídáno, neslýcháno :D. Nejhorší bylo, že to vyšlo zrovna na jaráky, takže se venku nedalo být ve funkčním stavu dýl jak hodinu. Ke konci prázdnin ještě napadl sníh, takže dílo zkázy dokonáno. Nemám ráda sníh :D. I tak jsem se vybičovala a vydala se s Ká a Tarou na chvilu ven. Chudák Gerry - Tara mu ukradla jeho míček a on se bál jí ho vzít. No takže jsem velkou část "procházky" (spíš venčení :D my stojíme na místě a psi lítaj okolo :D) naháněli Taru a všemožně se jí pokoušeli míček vzít. Byla to fákt fuška. Ale zadařilo se :D.
Jelikož byla taká zima, až mrzla nudle u nosu nechodili jsme ani ne cvičák. Nejdřív mi to vadilo, ale pak se musím přiznat :D že se mi aj líbilo, že tam nemusím :D No co :D hezky jsem si odpočinula :). Pak byla výroční schůze, kde se mimo jiné řešil taky nový hlavní výcvikář, kterého jsme uspěšně zvolili. Druhý den jsem si ještě dala jednu volnou neděli a další týden už jsem hezky valila :D. Jó výcvikář se zdá bombastickej. Bude s náma konečně stopovat. Jsem ráda, že konečně budu mít pořádně někoho nad sebou a budem to dělat pořád stejně. Sice pes z toho bude mít v hlavě pořádnej bordel, ale ten kdo to potřebuje pořádně srovnat jsem já. Takže se těším. Rovnou nám i řekl, že si zazávodíme na Puťáku :). Takže práci na jaro máme :).
Dále jsem se rozhodla, že tady založím jakýs takýs deníček kam budu psát co vymýšlíme a provádíme během týdne. Protože kolikrát se stane něco zajímavý, ale pak to třeba zapomenu do aktuálky napsat, takže asi tak. A začínáme hned od zítřka :), tak zatím :P :)

_______________________________________________________________________________________


1.1. - Přesně si vzpomínám jak jsem psala loňskou první aktuálku. No a už je to tu zase :D. Jak jsme se vlastně měli o svátcích? Gerry "zahájil" Štědrý den rvačkou se psem z baráku. Upřímně se u vůbec nedivím, protože já bych se s tím psem vyřídila nejradši taky :D. On samotný mi jako nevadí, ale ten jeho štěkot zní jak kdyby 30 let kouřil 4 krabky denně :D. A když řve i při situaci kdy za zavřenýma dveřma zachrastíte klíčema a řve nehorázně dlouho, tak pak... :D ...to už se nedá :D. Naštěstí to oba přežili bez jakýkoliv zranění. I když Gerra byl pak pěkně nasranej, protože pak ještě ode mě dostal pořádnej világoš. Ale teď se musím hájit, že toto nebyla ani trochu moje chyba. Mně neutek :D. To byla naštěstí jediná akční příhoda dne, ale to bohatě stačí. U stromečku byl pak děsně zvědavej, kdo dostal jakej dárek a všem chtěl rozbalovat :). Protože jsem dostala většinu měkkých dárku, takže kromě svých rozbaloval i pár mých. A co vlastně dostal? Velkou žužlací kost, výživu na klouby a jako společný dárek jsme dostali kilovou činku, že které byl nejnadšenější. Na Silvestra jsme se byli na dlouhý procházce k rybníku. Bylo nádherný počasí, kdyby už o půl čtvrtý nelítaly petardy, neřekla bych, že zima a dokonce i u rybníka kvákala žába, takže jsem každých 5 minut nadávala proč nemám foťák :D. Petard se ani jeden nebojíme :D takže příchod nového roku proběhl klidně a brzo jsme oba zalezli do peřin. Spíš oba pod jednu peřinu :)


PŘEJI VÁM V NOVÉM ROCE HODNĚ ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHŮ

TOPlist